Jdi na obsah Jdi na menu
 


něco o Lady Sovereign

12. 11. 2007

Lady Sovereign

rapperka

Datum narození:
19.12.1985 
Místo narození:
Londýn, Anglie 
Znamení:
Střelec  


Životopis:
Lady Sovereign si totálně získala celou Ameriku i Británii! Vlastním jménem je Louise Amanda Harman a narodila se v Londýnském Wembley. Od dětství je tak trochu potížistka, ze střední utekla a z práce jí potom vyhodili po třech týdnech. Je to největší hvězda Britského rapu, ale má jeden "velký" problém… A to s tím, aby se dostala do nějakého klubu. V rozhovoru pro jeden časopis řekla, že jednou zase chtěla jít do klubu a nechtěli ji tam pustit a tak se jich zeptala kolik si myslí, že je jí roků a ochranka v pohodě odpověděla, že tak 12, maximálně, že prý 14… No není se čemu divit… Tahle rapperka měří jen 152 cm!!!

A tak udělala ze své "velikostní" nevýhody přednost a začala si říkat "The biggest midget in the game", v překladu to znamená "Největší skrček v branži"… Její zatím největší hit se jmenuje Hoodie, ve kterém se ohrazuje proti zákazu nosit kapuce na veřejných místech v Británii. Po pár singlech začala v Londýně připravovat desku, ale v té samé době jí nabídl ve Spojených státech smlouvu u svého labelu Def Jam sám Jay-Z. A k tomu ji slíbil spolupráci s takovými hvězdami jako třeba Missy Elliot, nebo s The Neptunes. A tak vydání její desky bylo zatím odloženo. Je ale jisté, že se ho brzy dočkáme a ne jenom desky, ale hlavně Lady Sovereign!!!

Říká se jí: Eminem v sukních (i když sama sukně zásadně odmítá…)! Už jenom podle této přezdívky uznejte, že musí být asi hodně dobrá.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nikdo na ní nemá

(Lady sovering, 18. 2. 2008 9:04)

Je neeeeeeeeej na světě!!!!!!!!!!!!!
a kdo řiká že ne ten je kretén
vyjebanej!!!

krása

(veronika, 8. 2. 2008 17:53)

Fujjjj je strasne skareda ale pisnicky ma pekny ;)
X)